Болгарія

Столиця: Софія

Загальні відомості про країну: Країна розташована на південному-сході Європи, на Балканському півострові. На півночі межує з Румунією, на півдні – з Туреччиною, на заході – зі Сербією і Македонією. На сході омивається водами Чорного моря

Офіційна мова: Болгарська

Основні релігії: Православ’я, мусульманство

Клімат: Помірно-континентальний. Середня температура в січні в Софії: 4 – 2 градуси С, в липні: 16 – 27 градусів С. В Варні середня температура січня: 1 – 6 градусів С, липня: 19 – 30оС. Середня температура морської води влітку: 21 – 23 оС.

Візовий режим: Звичайна віза – 35 Євро, термінова – 70 Євро.

Гроші: Грошова одиниця – лев

Визначні пам’ятки: Софія – багато музеїв, величезна кількість церков і мечетей, на котрі варто звернути увагу. Найбільший собор – Олександр Невскі. Через сквер від собору знаходиться церква св.Софії. Білою спорудою позаду собору Олександра Невскі є Галерея іноземного мистецтва з великою колекцією європейського живопису, а також збіркою творів африканського, японського і індійського мистецтва.

Гора Вітоша, оточена хребтами, розташована в 8 км від Софії. Взимку – це традиційне місце катання на лижах, а влітку можна піднятися на гору на підйомнику і побачити всю Софію.

Албена – приморський кліматичний курорт в Болгарії. Розташований на березі Чорного моря. Шосейні дороги зв’язують Албену з Варною і курортом Золоті піски. Для Албени характерним є морський клімат з дуже теплим літом, незначною хмарністю і невеликою кількістю опадів. Літом жару полегшують морські бризи. Мякий клімат, тепле море з пологим дном і дрібнопісочний пляж складають основу курортних ресурсів Албени. Сьогодні Албена – один з найбільш популярних приморських курортів Болгарії і центр відпочинку і туризму міжнародного значення.

Золоті піски є найрозкішнішим болгарським курортом. Пагорби золотого піску покриті зеленими деревами. Крім пляжів Золоті піски пропонують всі види спорту з кваліфікованими інструкторами: вітрильний спорт, підводне плавання, водні лижі, теніс, кінний спорт.

Сонячний Берег – найбільший болгарський приморський курорт. На ньому розташовані 113 державних готелів, котрі тянуться вздовж шести кілометрів піщаного пляжу. Сонячний Берег особливо підходить сім’ям, котрі відпочивають з дітьми, так як тут є дитячі площадки для ігор, дитячі басейни, спеціальні меню, вихователі і безпечні пологі пляжі. Привабливі також пристрої для вітрильного спорту, серфінгу, тенісу і верхової їзди.

Транспорт: В Болгарії організоване міжміське сполучення, але автобуси їздять з малою швидкістю. В столиці держави – Софії – новий автовокзал розташований поряд з залізничним вокзалом. Основний вид транспорту в Софії – трамваї, їх доповнюють автобуси і тролейбуси. Багато таксі.

Для оренди автомобілів необхідні міжнародні водійські права. Вартість аренди авто – $30-80 на добу.

Телефони: Код Болгарії – 359 . Код Софії – 02. Коди деяких інших міст Варна – 052; Золоті піски – 052; Албена – 05772; Бургас – 056; Несебр – 0554

Category: Країни


Коментування заблоковано.