Італія

Столиця: Рим 
Час: Час відстає від Київського на одну годину
Загальні відомості про країну: Держава в південній частині Європи на Апенінському півострові. На півночі Альпи (г. Монблан на кордоні з Францією – 4807 м.), практично через весь півострів тягнуться гори Апеніни (гора Корно – 2914 м.), на півдні країни – діючі вулкани (Етна, Везувій, Стромболі). На півночі межує зі Швейцарією і Австрією, на сході зі Словенією, на північному заході з Францією. Італії також належать острови Ельба, Сицилія і Сардинія. Омивається 5 морями – Адріатичним, Іонічним, Середземним, Тірренським і Лігурійським.
Офіційна мова: Італійська
Населення: 58 млн. осіб.
Основні релігії: Християнство (католицизм)
Клімат: Клімат на більшій частині Італії – субтропічний середземноморський, на півночі – перехідний до помірного. Літо сухе і спекотне, середні температури липня від +20 до +28 ° C, при південному вітрі сірокко підвищуються до +40. У цю пору року можна очікувати грози. Зима м’яка, середні температури січня від 0 ° C на півночі країни до +12 на Апеннінском півострові і островах. Сніг тримається тільки в горах.
Здоров’я: Медичне обслуговування платне.
Воду з-під крана можна пити, якщо немає напису Non potabile.
Візовий режим: Шенгенська віза
Транспорт: Метро: Станції позначаються великою буквою “М” червоного кольору. Метро є в Римі, Мілані, Неаполі та Палермо.
В автобус прийнято входити через задні двері і відразу компостирувати квиток. Автобуси і трамваї іноді на зупинках зупиняються тільки “на вимогу”.
Традиційна кухня: Піца з грибами, беконом, рибою (порції великі – 1 / 4 – розміром як тарілка), закуски – рибний, креветочний або овочевий салат і “паста” – макаронні вироби, з помідорами, м’ясом, грибами, сиром або яйцем, приправлені духмяними спеціями і травами, спагетті або рис з різними соусами з томатів, зелені, сиру, часнику, грибів, молюсків, суп “мінестре”, на десерт величезний вибір морозива.

Category: Країни


Коментування заблоковано.