Франція

Столиця: Париж
Загальні відомості про країну: Найбільша країна Західної Європи. Обрисами територія нагадує шестикутник. Французи її так і називають. Територія – 549000 тис. кв. км. Франція межує з Бельгією, Люксембургом, Німечиною, Швецією, Італією та Іспанією. На сході омивається Атлантичним океаном, на півдні – Середземним морем, на півночі – протокою Ла Манш. Франції належать багато островів в Середземному морі. Головний з них – Корсика.
Офіційна мова: французька
Основні релігії: Переважаюча релігія у Франції – християнство (католики – 45 млн.). Друга по кількості послідовників релігія – іслам (4 млн.). Протестантів 800 тис., Іудеїв – 650 тис. осіб.
Клімат: Помірний, мінливий. На півночі країни висока вологість і досить прохолодно. На півдні більше сонця, а клімат – більш мякий. В гірських районах клімат сухий, а для західної частини країни найбільш характерні дощі. Літом температура доходить до 30 °С і вище, дуже волого і парко. Осінь (жовтень-листопад) мяка. В листопаді розпочинаються тумани і сильні дощі. Зима доволі тепла: в середньому від -2 до +5 градусів за Цельсієм. В горах зими досить холодні.
Візовий режим: Шенгенська віза, вартість – 35 Євро.
Гроші: Євро

Category: Країни


Коментування заблоковано.