Швейцарія

Столиця: Берн 
Час: Зимовий час +1, літній час +2.
Загальні відомості про країну: Швейцарія – держава в Центральній Європі з територією 41,3 тис. кв. км. На півночі вона межує з Німеччиною, на заході – з Францією, на півдні – з Італією, на сході – з Австрією і Ліхтенштейном.
Найгустіше заселена та найбільш економічно розвинута Північна Швейцарія (Базель, Цюріх, Санкт-Галлен, Гларус).
Найбільший, але водночас рідко населений район країни – Південна Швейцарія. Природа Південної Швейцарії надзвичайно мальовнича та різноманітна. Тут найвищі гірські хребти, широкі полонини і великі озера Лугано й Лаго-Маджор.
Офіційна мова: Офіційні мови – німецька – 64% населення, французька – 19%, італійська – 8%, ретороманська – 0,6%.
Населення: Кількість населення – 7,2 млн. осіб.
Основні релігії: 44% населення Швейцарії – протестанти, 48% – католики; близько 8% – представники інших конфесій.
Клімат: Клімат Швейцарії вологий, на плоскогір’ї – помірно теплий, в горах – холодний. Добові температури у низинах в середньому коливаються протягом року від 10 до 16° С, влітку вони підвищуються до 27° С і більше. Найжаркіший місяць – липень, найхолодніший – січень.
Візовий режим:
Необхідні документи для оформлення Швейцарської візи:
1. Закордонний паспорт, дійсний не менше трьох місяців після повернення з поїздки.
2. 2 кольорові фотографії 3,5 * 4,5.
3. Копія українського паспорту (усі сторінки, де є відмітки).
4. Довідка про доходи з роботи на бланку підприємства (обов’язкова наявність на довідці адреси, телефону) із зазначенням посади туриста, розміру заробітної плати. У довідці повинна бути фраза, що турист, на терміни поїздки, перебуває у відпустці і після повернення приступає до своїх обов’язків в тій же посаді і з тим же окладом. Переклад довідки на англійська, французька або німецька мови.
Для приватних підприємців: нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію, довідка з податкової про доходи за останній квартал. Переклад на англійську, французьку або німецьку мову.
5. Довідка з банку про наявність грошей на рахунку (близько 4000дол. на чол.). Депозитні рахунки приймаються. Переклад на англійську, французьку або німецьку мови.
6. Оригінал і ксерокопія трудової книжки (1-ої сторінки і останньої, де є запис про влаштування на роботу, завірені печаткою відділу кадрів) переклад цих сторінок!
Або ксерокопію всіх сторінок трудової книжки, завірені печаткою підприємства, на якому Ви зараз працюєте довідка з відділу кадрів про те, що фірма не видає оригінали трудових книжок на руку співробітникам. Переклади на англійську, французьку або німецьку мови.
7. Копія свідоцтва про сімейний стан переклад на англійську, французьку або німецьку мови.
8. Для пенсіонерів – довідка з Пенсійного фонду про нарахування пенсії, копія пенсійного посвідчення переклад на англійську, французьку або німецьку мови. Довідка з банку про наявність рахунку (близько 4000долл.). Депозитні рахунки приймаються. переклад довідок на німецьку, англійську або французька мови.
9. Для дітей до 18 років, які подорожують без батьків або з одним з батьків необхідно:
- Нотаріально завірений дозвіл від обох (або іншого з батьків) на поїздку із вказанням супровідної особи (переклад на англійську, французьку або німецьку мови).
- Довідка з місця навчання (із зазначенням адреси і телефону навчального закладу) переклад-ксерокопія свідоцтва про народження переклад!
10. Для дітей 16 – 18 років обов’язковий особистий проїзний документ.
11. Заповнена анкета туриста, підписані власноручно туристом
Гроші: Швейцарський франк (CHF).
Визначні пам’ятки: Швейцарія – приклад класичної туристичної країни. Це елегантні міста і знамениті курорти із затишними готелями, величні гори, найчистіші озера та мальовничі схили гір. Тут на малому просторізосереджені всі краси природи та видатні творіння людських рук.
Берн
Женева
Лозанна
Лугано
Цюрих
Шильйонський замок.

Category: Країни


Коментування заблоковано.