Ішгль

Ішгль – курорт в Австрії, на федеральній землі Тіроль. Гірськолижний курорт Ішгль розташований на кордоні Австії та Швейцарії.
Зона катання – 1400-2864 м.
Загальна протяжність трас – 235 км.
Сині траси (для початківців) – 48 км.
Червоні траси (середньої складності) – 148 км.
Чорні траси (складні) – 27 км.
Загальна кількість підйомників – 40, з них крісельні – 23, бугельні – 12, гондольний – 3, фунікулери – 2.
Найдовша траса 11 км (Greitspitz – Ischgl Dorf).

Бад-Гастайн

Гірськолижний і водний курорт одночасно, Бад-Гаштайн славиться в усьому світі своїми багатими радоном гарячими джерелами.
Бад-Гаштайн зручно розташований на трьох рівнях, і прогулянки приносять величезне задоволення любителям панорамних пейзажів. А от нічне життя містечка достатньо тихе – більшість ресторанів зосереджені на вершинах гір, і в центрі міста розважальних закладів небагато – парк, казино, є бари і дискотеки. Але гості курорту можуть зайнятися верховою їздою, параглайдингом або дельтапланеризмом, чудово розслабитися у фітнес-центрі.
Нижче у долині, у Бад-Хофгаштайні знаходиться водний курорт, де є 17 термальних джерел.
Також курорт відомий радоновими штольнями (довжиною понад 2 км), повітря в яких радіоактивне. Радонове випромінювання в комплексі з вологою і теплом чудово діє на хворих, які страждають на поліартрит, артроз, алергію, допомагає при порушеннях системи кровообігу, дихання, при захворюваннях хребта, позбавляє від депресії та стресу.
Гірськолижний сезон триває з грудня по березень. Район катання об’єднує 5 селищ і 170 км трас.

Цель-ам-Зе

Це єдине місце в Європі, де влітку Ви можете поєднати катання на лижах в нетанучих снігах льодовика Kitzsteinhorn і купання у водах Цельський озера.
Даний регіон пропонує 60 підйомників різних видів, 130 км гірськолижних трас, 200 км рівнинних трас, катання на висоті 3029 м над рівнем моря в районі льодовика, де Вам гарантовано сніговий покрив круглий рік.
Зона катання 757 – 3029 м (масив Шміттенхое, 2290-3029 м на льодовику)
Трас – 32
Сині траси (для початківців) – 18 трас, 56 км
Червоні траси (середньої складності) – 22 траси, 49 км
Чорні траси (складні) – 9 трас, 25 км
Найдовша траса – 6,2 км
Число підйомників – 58

Зьольден

Зьольден - один з найбільш популярних гірськолижних курортів у світі. Зьольден пропонує не менше 140 км бездоганних трас для будь-яких рівнів підготовки.
Сучасні канатні дороги володіють пропускною здатністю 68 тис. осіб на годину, без черг і затримок. Курорт пропонує різні категорії трас: 53 км. синіх трас, 63 км червоних трас і 28 км. чорних. Зона катання Giggijoch розрахована на початківців лижників і лижників з середньою підготовкою, у той час як обидва схили піку Gaislachkogel (3,058 м) розраховані на професіоналів та любителів.
У Зьольдені сніг лежить з листопада по травень.
• Зона катання поширюється між висотами 1350 і 3250 метрів.
• 2 льодовикові зони катання: Rettenbach і Tiefenbach.
• Сніжні гармати покривають всі траси до відмітки 2200 метрів.
Зельден – єдиний Австрійський курорт, що пропонує три вершини заввишки більше 3 км., доступні з центру міста. Ці вершини отримали назву “Big 3″ (“Велика Трійка”).

Відень

Відень (нім. Wien) — столиця Австрії, розташована в східній частині країни. Є однією з дев’яти земель Австрії, з усіх боків оточеною територією іншої землі — Нижньої Австрії. Населення Відня — 1,67 млн. чоловік (середина 2007 р.); разом з передмістями — близько 2,3 млн.
Відень є третім містом — резиденцією ООН після Нью-Йорка і Женеви. Міжнародний Віденський Центр (так званий UNO-City) включає МАГАТЕ, УНЗ ООН, Організації ООН по промисловому розвитку і ін. У Відні знаходяться штаб-квартири таких міжнародних організацій, як, наприклад ОПЕК і ОБСЄ.
Старе місто Відня в грудні 2001 р. було внесене до переліку Культурної спадщини UNESCO.
Місто розташоване в східній частині Австрії біля підніжжя Альп, на березі Дунаю, в 60 км. від кордону із Словаччиною. Через Відень протікає Дунай з своїм рукавом Донауканалом і річка Відень.

Берувелла

Берувелла – відомий курорт на південно-західному узбережжі острова Шрі-Ланка, в 58 кілометрах від Коломбо. Це місце першого поселення арабських купців у 7 столітті, тут і зараз проживає велика спільнота ланкійських мусульман. У місті знаходиться найстаріша мечеть – Кечімалаі. Після закінчення місячного посту Рамазана тисячі паломників приїздять сюди, щоб відвідати могилу шейха Ашарента, мусульманського святого, чия труна, згідно легенди, прибилась до місцевого берегу більше 1000 років тому. Берувела є найпівнічнішим курортом в ланцюжку пляжів, що простягнулася на довгі 130 км уздовж південно-західного узбережжя Шрі-Ланки.

Ваддува

Ваддува – це розкішні пляжі, чисті прозорі води Індійського океану, тропічні сади і надзвичайно гостинні і доброзичливі жителі. Ваддува знаходиться в 35 км на південь від Коломбо. Температура повітря у Ваддуві зазвичай тримається на позначці 25 – 30 градусів, холодніше тільки в горах. Температура води в середньому 26 градусів. Найкращий час для відвідування Ваддуви з жовтня по квітень. На курорті створені прекрасні можливості для занять водними лижами, віндсерфінгом, підводним плаванням, вітрильним спортом. На території готелів є тенісні корти та майданчики для гольфу.

 

Знижки на тури в Грецію при ранньому бронюванні!!!

Турфірма “Два сонця” рада запропонувати Вам знижки на тури до Греції до 35% при умові бронювання туру до 30 квітня.

Подробиці – у наших менеджерів за телефоном: (0472) 71-45-50, 71-45-49

Швейцарія

Столиця: Берн 
Час: Зимовий час +1, літній час +2.
Загальні відомості про країну: Швейцарія – держава в Центральній Європі з територією 41,3 тис. кв. км. На півночі вона межує з Німеччиною, на заході – з Францією, на півдні – з Італією, на сході – з Австрією і Ліхтенштейном.
Найгустіше заселена та найбільш економічно розвинута Північна Швейцарія (Базель, Цюріх, Санкт-Галлен, Гларус).
Найбільший, але водночас рідко населений район країни – Південна Швейцарія. Природа Південної Швейцарії надзвичайно мальовнича та різноманітна. Тут найвищі гірські хребти, широкі полонини і великі озера Лугано й Лаго-Маджор.
Офіційна мова: Офіційні мови – німецька – 64% населення, французька – 19%, італійська – 8%, ретороманська – 0,6%.
Населення: Кількість населення – 7,2 млн. осіб.
Основні релігії: 44% населення Швейцарії – протестанти, 48% – католики; близько 8% – представники інших конфесій.
Клімат: Клімат Швейцарії вологий, на плоскогір’ї – помірно теплий, в горах – холодний. Добові температури у низинах в середньому коливаються протягом року від 10 до 16° С, влітку вони підвищуються до 27° С і більше. Найжаркіший місяць – липень, найхолодніший – січень.
Візовий режим:
Необхідні документи для оформлення Швейцарської візи:
1. Закордонний паспорт, дійсний не менше трьох місяців після повернення з поїздки.
2. 2 кольорові фотографії 3,5 * 4,5.
3. Копія українського паспорту (усі сторінки, де є відмітки).
4. Довідка про доходи з роботи на бланку підприємства (обов’язкова наявність на довідці адреси, телефону) із зазначенням посади туриста, розміру заробітної плати. У довідці повинна бути фраза, що турист, на терміни поїздки, перебуває у відпустці і після повернення приступає до своїх обов’язків в тій же посаді і з тим же окладом. Переклад довідки на англійська, французька або німецька мови.
Для приватних підприємців: нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію, довідка з податкової про доходи за останній квартал. Переклад на англійську, французьку або німецьку мову.
5. Довідка з банку про наявність грошей на рахунку (близько 4000дол. на чол.). Депозитні рахунки приймаються. Переклад на англійську, французьку або німецьку мови.
6. Оригінал і ксерокопія трудової книжки (1-ої сторінки і останньої, де є запис про влаштування на роботу, завірені печаткою відділу кадрів) переклад цих сторінок!
Або ксерокопію всіх сторінок трудової книжки, завірені печаткою підприємства, на якому Ви зараз працюєте довідка з відділу кадрів про те, що фірма не видає оригінали трудових книжок на руку співробітникам. Переклади на англійську, французьку або німецьку мови.
7. Копія свідоцтва про сімейний стан переклад на англійську, французьку або німецьку мови.
8. Для пенсіонерів – довідка з Пенсійного фонду про нарахування пенсії, копія пенсійного посвідчення переклад на англійську, французьку або німецьку мови. Довідка з банку про наявність рахунку (близько 4000долл.). Депозитні рахунки приймаються. переклад довідок на німецьку, англійську або французька мови.
9. Для дітей до 18 років, які подорожують без батьків або з одним з батьків необхідно:
- Нотаріально завірений дозвіл від обох (або іншого з батьків) на поїздку із вказанням супровідної особи (переклад на англійську, французьку або німецьку мови).
- Довідка з місця навчання (із зазначенням адреси і телефону навчального закладу) переклад-ксерокопія свідоцтва про народження переклад!
10. Для дітей 16 – 18 років обов’язковий особистий проїзний документ.
11. Заповнена анкета туриста, підписані власноручно туристом
Гроші: Швейцарський франк (CHF).
Визначні пам’ятки: Швейцарія – приклад класичної туристичної країни. Це елегантні міста і знамениті курорти із затишними готелями, величні гори, найчистіші озера та мальовничі схили гір. Тут на малому просторізосереджені всі краси природи та видатні творіння людських рук.
Берн
Женева
Лозанна
Лугано
Цюрих
Шильйонський замок.

Чорногорія

Столиця: Подгоріца
Час: Час відстає від київського на 1 год.
Загальні відомості про країну: Республіка Чорногорія розташована в Південній Європі, на Балканському півострові. На півночі і сході межує з Сербією, на південному сході з Албанією, західні сусіди – Хорватія, Боснія і Герцеговина. На півдні Чорногорія відділена від Італії Адріатичним морем. Протяжність морського узбережжя країни складає 293 км.
Найвища вершина: Боботов кук (гора Дурмітор) 2522 м н.р.моря.
Офіційна мова: сербсько-хорватська
Населення: 620 тис. чоловік
Основні релігії: домінуючою релігією є православ’я (70% населення), національні меншини – іслам (20%) і католицизм (4%).
Клімат: Типовий середземноморський – жарке та сухе літо (повітря +28 +32°С, вода в морі +22 +26°С) і м’яка зима +8 +10 °С. Купальний сезон починається з травня і продовжується до кінця вересня. Чорногорія по кількості сонячних днів поступається лише Кіпру (у Європі). Температура моря протягом семи місяців коливається від +20°С до +26С°. Прозорість морської води становить 38 – 55 м у глибину.
Здоров’я: Водопровідна вода смачна і придатна для пиття. Молоко пастеризоване, всі молочні продукти також вважаються безпечними для вживання.
Візовий режим: При перельоті до Чорногорії літаком віза не потрібна, достатньо тільки ваучера.
Подорожуючи автомобільним транспортом, потрібна угорська і сербська транзитна візи.
Митниця: В країну дозволяється ввозити і вивозити будь-яку кількість задекларованої валюти. З ввезення та вивезення предметів особистого користування обмежень не встановлено.
Гроші: Грошова одиниця – євро.
Визначні пам’ятки: Історичним і культурним центром Чорногорії є місто Цетін’є – давня столиця Чорногорії. Тут розташовані палац короля Миколая і монастир, якому зберігається нетлінна рука Іоанна Хрестителя, а також музей-резиденція найпопулярнішого правителя Чорногорії Петра Негоша.
Монастир Острог. Він висічений в скелі високо в горах, і перше враження, яке складається у відвідувача, – що монастир буквально висить в повітрі. У монастирі зберігаються мощі св. Василя Острозького. Цей православний монастир є у світі єдиним, який крім людей православних, також відвідують католики і мусульмани. Близько від монастиря перебуває джерело святої води.
Стародавньє місто Котор сьогодні перебуває під захистом ЮНЕСКО. Тут на кожному кроці зустрічається безліч історичних і культурних пам’яток: годинникова вежа, церква Святого Луки, Палац князя, театр Наполеона, однак головною визначною пам’яткою є Собор Святого Трипуна, побудований у дванадцятому столітті.
Природні пам’ятки:Найбільше озеро: Скадарське озеро – 391 кв. км. Найглибша ущелина: каньйон річки Тари 1300 м глибина. Найбільша бухта: Боко-Которська затока.
Покупки: Часто привозять з Чорногорії як сувеніри: червоне сухе вино «Vranac», перекладається як “Кінь вороний”, негушській пршут.
Традиційна кухня: Cлов’янська кухня з елементами середземноморської – м’ясні страви, в основному, з баранини і свинини, дари моря, фрукти, овочі. У кухні Чорногорії багато страв з риби і морепродуктів. Популярні місцеві вина (“Вранац”, “Крстач”) і виноградна горілка – ракія.
Телефони: Телефонний код Чорногорії – 381. Телефонні розмови з готелів дорогі, економніший варіант – дзвінки з пошти. Зручніше ж всього користуватися послугами місцевих операторів мобільного зв’язку. Усі вхідні дзвінки – безкоштовні. Пакет (8 -10 євро) та картки оплати (5,10 або 15 євро) продаються на пошті, в магазинах і кіосках.
Посольства і консульства: Посольство України в Чорногорії
Адреса: 81000, Чорногорія, м.Подгоріца, вул. Сердара Йола Пілетіча, 15
Тел.: (8 10 382) 20 227 181